
Новинка
Набір гіпсових підставок Сота, Коло, Квадрат, фото реквізити для предметної зйомки
345 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: IS115
+380 (93) 467-17-06
Консультація по наявності товаруповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір підставок Сота, Коло, Квадрат
Гіпсові вироби для фотозони — це чудовий спосіб додати реалістичності та творчості до предметного знімання. Вони можуть використовуватися для створення різноманітних ефектів, від створення відчуття масштабу або текстури до додавання елементу візуальних асоціацій.
Гіпсові фотореквізити виготовляються з високоякісного гіпсу, що робить їх міцними та довговічними. Вироби покриваються спеціальним захисним лаком для меншого забруднення виробів і легшого їх очищення. Вони також доступні в широкому діапазоні форм і кольорів, що дозволяє знайти ідеальний варіант для будь-якого проєкту.
- Розмір вироба "Сота": 11,7х10,3х1,3см.
- Колір: Сірий.
- Розмір вироба "Коло": 11,2х1,2см.
- Колір: Білий.
- Розмір вироба "Квадрат": 10,2х10,2х1,5см.
- Колір: Беж.
Відтінок кольору може трохи відрізнятися від представленого на фотографії, залежно від налаштувань вашого екрану, а також умов освітлення під час зйомки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Handmade |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Місце використання | Домівка, Дача |
| Місткість горщиків | 1 шт. |
| Варіант встановлення підставки | підвіконня, стіл |
| Матеріал | Гіпс |
| Тип | Підставка для рослин |
| Підставка | |
| Розмір квадратної підставки | 10.2х10.2х1.5см |
| Розмір круглої підставки | 11.2х1.2см |
| Розмір кашпо у формі стільники | 11.5х10х13см |
- Ціна: 345 ₴/комплект



